7 Temmuz 2013 Pazar

Adobe Photoshop CS6 13.0.1 Extended TR | Katılımsız


Adobe Photoshop CS6 kullanıma sunuldu. Pek çok yenilikle karşımıza gelen program özellikle geliştirdiği video editörüyle dikkat çekti.

En profesyonel resim düzenleme aracı olarak tanıdığımız Adobe Photoshop, yeni sürümü CS6 ile beraber video düzenleme araçlarını çeşitlendirdi ve geliştirdi. Kısacası bu sürüm video projesi hazırlayanların kalbini çalmayı hedefliyor. Video bölümüne video geçişleri, filtreler, ton ayarlamaları, ton tipi ve animasyonlar gibi yenilikler var. Bu yenilikler tek bir programdan ayrılmadan hem fotoğraf hem de video düzenlemesi yapabilmek için getirildi.

Performans geliştirmelerinin öne çıktığı CS6 bu sürümde kullandığı "Mercury" grafik motoruyla daha hızlı ve akıcı bir çalışma ortamı yaratmanın peşinde. En çok kullanılan Photoshop araçları bu yeni grafik motoruyla yeniden tasarlandı ve ortaya daha yüksek bir performans çıktı. Bu sürümde "Patch" aracındaki gelişmeler ilgi çekici türden olacağa benziyor. Programı deneyeceklerin ilk test edecekleri araç kesinlikle "Patch" aracı olmalı.
Adobe Photoshop CS6 arayüzünde de değişikliğe gidilerek daha kullanışlı ve şık bir hale getirildi. Adobe'un 2012'nin ikinci yarısında kullanıma geçireceği "The Creative Cloud" ile birlikte Adobe Photoshop CS6 buluta taşınacak böylece programın lisans bilgileri, yedekleme seçenekleri gibi bazı işlemler internetten yapılabilecek.

Boyut: 1,16 GB
Dil: Türkçe
Kullanım: Full Sürüm
MD5: C55E18869253CE034FFF5FF443A00A00
Platform: Windows XP / Vista / 7 / 8
[x86 & x64]

.: Kurulum Notları :.

# Windows 8'e Kurulum Yapmak İsteyenler Windows 7 Uyumluluk Moduyla Yönetici Olarak Çalıştırsın.
# Orjinal Setup Üzerinden Kurulum Yapar, Bridge PhotoShop Vs vs Hepsi Güncellenmiştir.
# Program Kırılıp Güncellemeler Kapatılmıştır. x86 x64 Paketleri Birleştirilip Ultra Sıkıştırma Yapılmıştır.
# Kurulumla İlgili Bilgi Verilene Kadar Bekleyiniz…


Turbobit Linki  http://adf.ly/ReHlk

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder